Звертаємо Вашу увагу на факти шахрайства від імені кредитної спілки «Благо» на сайті OLX.UA. Правління спілки офіційно повідомляє: ми не пропонуємо до продажу ніяких товарів або послуг! Будьте уважні. Не перераховуйте гроші шахраям.

Голова правління Олійник А.Ф.

 

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ КРЕДИТНИХ СПІЛОК!

17 жовтня 2019 року вся кредитно-кооперативна спільнота світу відзначає

Міжнародний день кредитних спілок.

Шановний співвласник Бердянської  кредитної спілки  «Благо»
Згідно Статуту направляємо  Вам річний звіт за 2018 рік
і запрошуємо прийняти участь у звітно-виборних загальних зборах,
які  відбудуться 25 травня 2019 року
за адресою: м. Бердянськ, вул. Шевченка, 13
Будинок культури «Будівельник».
Початок зборів о 10.00 годині.               Початок реєстрації о 9.30 годині.

Порядок денний:

  1. Заслуховування та затвердження звіту спостережної ради Кредитної спілки «Благо» за 2018 рік.
  2. Заслуховування та затвердження звіту правління Кредитної спілки «Благо» за 2018 рік.
  3. Заслуховування та затвердження звіту кредитного комітету Кредитної спілки «Благо» за 2018 рік.
  4. Заслуховування та затвердження висновку ревізійної комісії Кредитної спілки «Благо» за 2018 рік.
  5. Заслуховування та затвердження звіту про результати діяльності та письмових висновків про результати проведених перевірок Службою внутрішнього аудиту (контролю) Кредитної спілки «Благо» за 2018 рік.
  6. Заслуховування аудиторського висновку, яким підтверджена річна звітність КС (річна фінансова звітність та звітні  дані Кредитної спілки Благо» за 2018 рік) та затвердження річної звітності та результатів діяльності (звітності про фінансово – господарську діяльність) кредитної спілки «Благо» за 2018 рік.
  7. Розподіл нерозподіленого доходу, що залишився у розпорядженні Кредитної спілки «Благо»  за підсумками 2018 фінансового року.
  8. Ознайомлення з бюджетом Кредитної спілки «Благо» на 2019 фінансовий рік.
  9. Про визначення незалежного аудитора (аудиторської фірми) для підтвердження достовірності і повноти річної звітності Кредитної спілки «Благо»  за 2019 фінансовий рік.
  10. Інші питання поточної діяльності.

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ КРЕДИТНИХ СПІЛОК!

Гасло цьогорічного Міжнародного дня кредитних спілок — "Мрії розцвітають тут". Воно символізує сенс діяльності кредитних спілок, як допомогу для того, щоб спілчани могли зробити успішною особисту долю, реально покращити своє фінансове становище.

Саме 19 жовтня 2017 року кредитна спілка «Благо», як і усі кредитні спілки України разом із представниками кредитно-кооперативного руху 109 країн (а загалом це 235 000 000 членів, об’єднаних в 68000 кредитних спілках), відзначають своє професійне свято. Традиційно третій четвер жовтня є святом для усіх, хто присвятив себе кредитній кооперації, а також нагода висловити вдячність членам кредитної спілки за довіру, побажати миру в ваших оселях та привернути увагу до важливої соціальної місії, що її вже двадцять два роки виконує кредитна спілка «Благо» - надає фінансову допомогу спілчанам.

Спостережна рада, Правління.

До Міжнародного дня кредитних спілок.

Навчання працівників.

Наша кредитна спілка регулярно займається підвищенням кваліфікації своїх співробітників в цілях покращення надання послуг членам спілки.

Так з 28 липня по 1 серпня 2016 року в с. Коблєво Навчально-методичним центром НАКСУ був проведений семінар на тему "Зміни в законодавстві щодо діяльності кредитних спілок".

Пам'ять про людину.

9 червня 2015 року пішов з життя Василь Данилович Машошин. Він відомий як активний учасник суспільно-політичного життя Бердянська, високо ерудована людина, грамотний економіст, хороший оратор, а головне, небайдужа людина до долі своєї батьківщини.