Пам'ять про людину.

9 червня 2015 року пішов з життя Василь Данилович Машошин. Він відомий як активний учасник суспільно-політичного життя Бердянська, високо ерудована людина, грамотний економіст, хороший оратор, а головне, небайдужа людина до долі своєї батьківщини.

Сміливий громадянин Василь Данилович в 1968 р публічно виступив проти введення радянських військ до Чехословаччини. З 1994 року В.Д. Машошин входив до ініціативної групи по створенню громадської організації «Кредитна спілка Бердянська». Його професійні рекомендації прискорили реєстрацію цієї організації в Національному банку України.

У 1896 році виник перший в царській Росії кредитний Союз. Минуло сто років - і знову в Бердянську кредитна спілка успішно працює на ринку фінансових послуг в нашому регіоні, надаючи фінансову допомогу населенню і підприємцям Бердянська та Запорізької області.

8 червня 2016 р люди, що знаходилися поруч з ним в різні періоди його життя - союзники і однодумці, зібралися вшанувати пам'ять неординарної людини. Зібравшись біля виконкому група виїхала на міське кладовище для покладання квітів.

Перший голова правління кредитної спілки «Благо» (1994-2005 р.р) П.П.ГНАТОВСКИЙ.