Навчання працівників.

Наша кредитна спілка регулярно займається підвищенням кваліфікації своїх співробітників в цілях покращення надання послуг членам спілки.

Так з 28 липня по 1 серпня 2016 року в с. Коблєво Навчально-методичним центром НАКСУ був проведений семінар на тему "Зміни в законодавстві щодо діяльності кредитних спілок".

У навчальному заході взяли участь наші працівники - кредитний інспектор Красноплахта Марина Олександрівна та аудитор – юрист Карпунькіна Марина Едуардівна.

Протягом навчання були детально розглянуті деякі особливості заповнення форм обліку та подання інформації у зв’язку зі змінами у законодавстві, процедура надання документів до Нацкомфінпослуг, розкриття кредитними спілками інформації на власних веб-сторінках, надані методичні рекомендації з виконання кредитними спілками вимог законодавства про захист персональних даних, нормативно-правові акти, спрямовані на реалізацію Закону України „Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення”, відповідні накази кредитної спілки з питань протидії легалізації коштів, розроблені на виконання цих нормативно-правових актів.

Всім учасникам видано відповідні посвідчення про проходження навчання.